Rüyada voleybol maçı yapmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada voleybol maçı yapmak

Rüyada voleybol maçı yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada voleybol maçı yapmak dünyanın ona teveccüh edeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanınızın yabancı olduğuna işarettir.
# Saniyen  bakire bir kızla meşru veya gayrimeşru ilişki yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz rüyanın aksine tabir edilir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya bir süreliğine çok acımasız ve katı kalpli olmanız gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç veçhe ile tabir olunur: a) İzzet , b) Şeref , c) Hayırlı evlat…
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 248 ( ikiyüzkırksekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1864 – Esmâ İbnu'I-Hakem el-Fezâri radıyallâhu anh anlatıyor: "Hazreti Ali'yi dinledim, şöyle demişti: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'dan bir hadis dinledim mi, Allah Teâlâ Hazretlerinin faydalanmamı dilediği kadar ondan istifade ediyordum. Şayet bir adam O'ndan hadis rivâyet edecek olsa gerçekten duydun mu diye yemin ettiriyordum. Yemin edince onu tasdik edip rivâyetini kabul ediyordum."Hz. Ebu Bekri's-Sıddik radıyallâhu anh bana şu hadisi rivâyet etti ve bu rivâyetinde Ebu Bekir doğru söyledi: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı dinledim, demişti ki: "Günah işleyip arkasından kalkıp abdest alarak iki rekât namaz kılan sonra da AIIah Teâlâ Hazretlerine tövbe eden her insan mutlaka mağfiret olunur." Sonra da şu ayeti okudu. (Meâlen): "Onlar fena bir şey yaptıklarında veya kendilerine zulmettiklerinde Allah'ı zikrederler, günahlarının bağışlanmasını dilerler. Günahları Allah'tan başka bağışlayan kim vardır? (Al-i İmrân 135).Tirmizi, Tefsir Al-i İmran, (3009); Ebü Dâvud, Salât 361, (1521) İbnu Mâce İkâmetu's-Salât 193, (1395).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here