Rüyada voleybol oyuncusu görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada voleybol oyuncusu görmek

Rüyada voleybol oyuncusu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada voleybol oyuncusu görmek kişinin bir kimlik bölünmesi yaşayacağına yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizin düzene gireceğine veya düşmanınıza galip geleceğinize işarettir.
# Saniyen rızkınızın azalacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kendi eşeğiniz takas ettiğiniz eşekten daha iyiyse, durumunuzun kötüleşeceğine, aldığınız eşek daha iyiyse, durumunuzun daha da iyi olacağına ve malınızın artacağına işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için yaşam düzeyinizin düşük olacağına yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için paraya işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 672 ( altıyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Çok ünlü Batılı cerrah Cristopher, dört ciltlik cerrahi kitabının ilk sahifesine şu anekdotu düşmüştür: “Ben yarayı tanzim ederim, Allah iyileştirir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here