Rüyada volkan dağı görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada volkan dağı görmek

Rüyada volkan dağı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada volkan dağı görmek birtakım diyaloglarınızın son bulacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de özgürlük işarettir.
# Saniyen tam istediğiniz gibi bir fırsat yakalayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise aile içinde birinin gurbete çıkmasına delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için yakın bir dostun habersiz ziyareti delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  aşağılık kişilerle dost olacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 791 ( yediyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Namaz kılmayan Müslüman değildir.Hz. Ömer (r.a.)Namaz, iman ile küfür arasında bir perde, mü’min ile kafiri birbirinden ayıran alamet-i farika’dır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here