Rüyada vücuda böcek girmesi

23
0
PAYLAŞ

Rüyada vücuda böcek girmesi

Rüyada vücuda böcek girmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücuda böcek girmesi cevap aldıysanız, duanızın kabul olacağına veya define aradığınız takdirde bulabileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dört veçhe ile tabir olunur: a) İşin neticesi , b) Adalet , c) Velayet , d) Ezan.
# Saniyen o kadınların aynı erkekle evleneceklerine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bahtınızın açık olacağına ve izzet bulacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Nablusî (rh.a.) tabirinde ; mal bulacağınıza veya hüsrana uğrayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için makam ve saygınlık elde edeceğinize ve düşmanlarınıza galip geleceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 222 ( ikiyüzyirmiiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4554 – İbnu Abbas radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Mekke'ye hitaben şöyle buyurdular:"Sen ne hoş beldesin. Seni ne kadar seviyorum! Eğer kavmim beni buradan çıkmaya mecbur etmeseydi, senden başka bir yerde ikâmet etmezdim."Tirmizi, Menakıb (3922).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here