Rüyada vücuda demir batması

11
0
PAYLAŞ

Rüyada vücuda demir batması

Rüyada vücuda demir batması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücuda demir batması mutluluğu zorla elde edemeyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de malınızı cahillere harcayacağınıza delâlettir.
# Saniyen musibet göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dini inancınız konusunda sabit kalacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde geçiminizin güzel olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde de tabir olunur: a) Dinde ihlas , b) Allah muhabbeti , c) Geniş rızık ve menfaat , d) Korkudan emin olmak , e) Uzun ömür ve hayırlı son…
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 432 ( dörtyüzotuziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanı maskara eden dilidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here