Rüyada vücuda yağ görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada vücuda yağ görmek

Rüyada vücuda yağ görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücuda yağ görmek menfaat elde edilecek bir şeyi talep ettiğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayır ve sağlığa, aynı rüyada iyileşmediğinizi görmek ise, sıkıntı yaşayacağınıza ve hastalanacağınıza işarettir.
# Saniyen hem erkekler hem kadınlar için hayra işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanınıza galip geleceğinize ve büyüklük kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya yeni bir aşk yaşayacağınıza işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir işe kalkışacağınıza, ama başarılı olamayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 770 ( yediyüzyetmiş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3656 – Amr İbnu Ümeyye ed-Damri radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'ı gördüm, elindeki koyun budundan parça kesiyordu, ezan okundu. Hemen et dildiği bıçağı bırakıp namaza koştu, abdest almadı."Buhari, Vudü 50, Ezan 43, Cihad 92, Et'ime 20, 26; Müslim, Tahâret 92, (355); Tirmizi, Et'ime 33, (1837).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here