Rüyada vücuda yazı yazmak

39
0
PAYLAŞ

Rüyada vücuda yazı yazmak

Rüyada vücuda yazı yazmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücuda yazı yazmak ticari hayatınızda canlılık olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimsenin uhrevi durumunun iyi olduğuna işarettir.
# Saniyen inançsız biri yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza ve fakirleşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir kadından hayır göreceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için mutluluğa, bağırıp çağırarak kaçtığınızı görmek ise musibete işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi birinin sırrından haberdar olacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 28 ( yirmisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İman, yetmiş küsür derecedir. En üstünü “Lâ ilâhe illallah (Allah’tan başka ilah yoktur)” sözüdür, en düşük derecesi de rahatsız edici bir şeyi yoldan kaldırmaktır. Haya da imandandır.Buhârî, Îmân, 3; Müslim, Îmân, 57, 58.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here