Rüyada vücudu şişmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudu şişmek

Rüyada vücudu şişmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudu şişmek geçiminizin iyi olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şu şekilde tabir olunur: a) Zühd , b) Takva , c) Tasavvuf yoluna sülük , d) Allah Tealaya ibadet ve taatte devamlılık , e) yilik ve hayır işlerine muvaffakiyet.
# Saniyen çirkin söze işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük kazançlar elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya ilgi duyduğunuz bir şeyin biri tarafından kırılacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yersiz ve yakışıksız töhmetlerle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 442 ( dörtyüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kur’an’ın tevhidden sonra ikinci çağrısı namazdır.Namaz, dinin direği, imanla küfrün arasında bir perde ve de amellerin en faziletlisidir.Namaz, cennetin anahtarı, mü’minin mira’cıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here