Rüyada vücudu yıkamak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudu yıkamak

Rüyada vücudu yıkamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudu yıkamak yönlendirdiğiniz adamı etkisiz hale getireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi birinden gelir elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen pençelerin ait olduğu hayvanların değerine göre hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kinci bir kimse tarafından büyük zararlar göreceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya durumunuzun kötüye gideceğine veya öleceğinize şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için edeceğiniz bir yeminden dolayı zarar görmeyeceğinize, bilakis faydalanacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 161 ( yüzaltmışbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Manevi lezzeti üç şeyde arayın: Namazda, Allah’ı anmakta ve Kur’an okumakta. Bulursanız ne âlâ. Bulamazsanız kalbiniz manen hasta demektir.

p;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here