Rüyada vücudun her yerinde sivilce çıkması

8
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudun her yerinde sivilce çıkması

Rüyada vücudun her yerinde sivilce çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudun her yerinde sivilce çıkması yalan konuşmaktan tövbe edeceğinize, hastaysanız hastalığınızın daha da şiddetleneceğine veya öleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yeni bir işe atılmaya delâlet eder.
# Saniyen müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hırsızlar tarafından soyulacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde zarardan güvende olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir kadından miras yoluyla mal elde edileceğine ve biriktirileceğine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 619 ( altıyüzondokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötülüklerden sakınan, cesâretli; hâin ise korkak olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here