Rüyada vücudun ikiye bölünmesi

20
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudun ikiye bölünmesi

Rüyada vücudun ikiye bölünmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudun ikiye bölünmesi genişliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de akrabalarınızla sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen makam elde edeceğinize ve düşmanınızı alt edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise söz sahibi birinin bölge halkına zarar vereceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok yemeğe ve berektli rızka delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 912 ( dokuzyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6625 – Nafi anlatıyor: "Ben Şam ve Mısır'a ticaret malı gönderiyordum. Irak'a da gönderdim ve mü'minlerin annesi Hz. Aişe'nin yanına varıp kendisine: "Ey mü'minlerin annesi! Ben Şam'a ticarete gidiyordum, şimdi Irak'a gidiyorum" dedim. Bunun üzerine: "Böyle yapma! Sana ve eski ticaret yerine ne oldu? Zira ben, Resulullah aleyhissalatu vesselam'ın: "Allah Teâlâ Hazretleri, sizden birine bir ciheti rızkına sebep kılarsa, bu değişinceye veya güçleşinceye kadar onu terketmesin" buyurduğunu işittim" dedi."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here