Rüyada vücudun parçalanması

12
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudun parçalanması

Rüyada vücudun parçalanması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudun parçalanması güvenilir bir dost veya ortağa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygın şahsiyetler tarafından destek alacağınıza işarettir.
# Saniyen insanlar tarafından kınanacak bir iş yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise beş vech ile tabir olunur: a) Emn , b) Selamet. , c) Adaletli devlet reisi , d) Rahat ve huzur , e) Hac…
# Ünlü filozof Abdurrahman es-Sufî yorumunda yalan haber işitmeye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dindar biriyseniz, saygınlık elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 383 ( üçyüzseksenüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Ahmed b. Hanbel (r.a) sordular:Zühd nedir?Ahmed b. Hanbel (r.a) şöyle cevapladı:Zühd üç türlüdür:Birincisi, haramı terk etmek ki bu avamın zühdüdür.İkincisi, helalin de çoğunu terk etmektir ki bu da seçkin olanların zühdüdür.Üçüncüsü ise, Allah’tan alıkoyan her şeyi terk etmektir ki, bu da âriflerin zühdüdür.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here