Rüyada vücuduna kene yapıştığını görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada vücuduna kene yapıştığını görmek

Rüyada vücuduna kene yapıştığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücuduna kene yapıştığını görmek zengin olacağınıza ve saygınlık elde edeceğinize yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de bir oğlunuzun olacağına işarettir.
# Saniyen dört türlü tâbir edilir: a) Uzaktan gelecek sahih haber , b) Ulüvv-ü kadr , c) Düşmana karşı zafer , d) Fehim ve idrak… Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz miktar kadar malınızın azalacağına, daha sonra tekrar artacağına işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda dostlarınızdan yana üzüleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde tabir olunur: a) İzzet , b) Şeref , d) Evlat ve dost , e) Güzel kelam , f) Marifet , g) İlim meclisi , h) Zikr-i cemil , yani güzel zikir…
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 325 ( üçyüzyirmibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Âlimlerin mürekkebi, şehitlerin kanı ile tartılır ve daha ağır basar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here