Rüyada vücudunda dikiş izi görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudunda dikiş izi görmek

Rüyada vücudunda dikiş izi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudunda dikiş izi görmek iyiye tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de bela ve sıkıntıdan kurtulacağınıza ve sonunda muradınıza ereceğinize işarettir.
# Saniyen zengin olmak ve uzun yaşamak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise günahlardan tövbe etmeniz gerektiğine işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için şu şekilde tabir olunur: a) Dinde nezafet , b) Vera ve takva , c) Şeref ve itibar , d) Güzel şöhret… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için murada ereceğinize ve işlerinizin iyiye gideceğine işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 403 ( dörtyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Antere r.a. anlatıyor:Hz. Ali, Kûfe’de Havernâk denilen yerde iken yanına gittim, üzerinde eski bir elbise vardı. Soğuktan tirtir titriyordu.Ey Mü’minlerin Emiri, dedim, Allah sana ve aile fertlerine devlet hazinesinden bir pay takdir buyurmuşken sen soğuktan titriyorsun!Şu karşılığı verdi:Vallahi ben sizin malınızdan bir şey almam. Sırtımdaki şu elbise de Medine’den gelen öz malımdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here