Rüyada vücudunda eksiklik

14
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudunda eksiklik

Rüyada vücudunda eksiklik

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudunda eksiklik ilim ehli biri olacağınıza ve söz sahibi birinden menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanla husumet edeceğinize işarettir.
# Saniyen eldeki malın ziyadeliğine, temizliğine ve artmasına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise birine aşırı derecede bağlanacağınıza, ancak daha sonra toparlanıp kendinize geleceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; iş konusunda şansınızın olmayacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 53 ( elliüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ey nefis! Bil ki: Dünkü gün senin elinden çıktı. Yarın ise; senin elinde senet yok ki, ona malik olasın. Öyle ise; hakiki ömrünü, bulunduğun gün bil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here