Rüyada vücudunda pislik görmek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudunda pislik görmek

Rüyada vücudunda pislik görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudunda pislik görmek kişinin sevgilisi ve mahbubu ile şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de yediğiniz meyve miktarınca mal biriktireceğinize işarettir.
# Saniyen haram şeyleri terk edeceğinize ve hayır yolunu seçeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünyanızın iyi ama ahiretinizin kötü olacağına işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için dört vech ile tâbir olunur: a) İzzet , b) Yükseklik , c) Mal , d) İyi geçinen karı koca… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için babanın veya hocanın, ya da üzerinde ilim hakkı bulunan bir kimsenin hastalığı ile korkutulmaya alâmettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 671 ( altıyüzyetmişbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6633 – Attab İbnu Esad radıyallahu anh'ın anlattığına göre: "Resulullah aleyhissalatu vesselam onu Mekke'ye gönderdiği zaman kendisini, satın alıp da henüz teslim alınmamış bir malın kârından men etmiştir."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here