Rüyada vücudunda tüy görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudunda tüy görmek

Rüyada vücudunda tüy görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudunda tüy görmek haram mal kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok arzuladığınız bir şeyi elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen  adınızın kötüye çıkacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise belaların ve günahların fazlalığına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya rüyayı görene uzaktan gelecek iyi bir haberi ifade eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmandan size bir zarar geleceğine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 155 ( yüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

150 – Büreyde radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm elindeki iki çakıldan birini yakına, diğerini uzağa atarak: "Şu ve şu neye delalet ediyor biliyor musunuz?" dedi. Cemaat: "Allah ve Resûlü daha iyi bilir" dediler. Buyurdu ki: "Şu uzağa düşen emeldir, bu yakına düşen de eceldir. Kişi emeline ulaşmak için gayret ederken ulaşmadan ölüverir."Tirmizî, Emsâl 7, (2874).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here