Rüyada vücudunda tüy koparmak

13
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudunda tüy koparmak

Rüyada vücudunda tüy koparmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudunda tüy koparmak karşınıza zorluk çıkacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dört vech ile tabir olunur: a) Ulvî bir mevki , b) Yükseklik , c) Makam ve izzet , d) Düşmana karşı zafer.
# Saniyen düşmanınızın sizinle barışacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rüya sahibinin çocuklarına daha iyi bir yaşam sunabilmek için her zaman yanlarında olacağını hem ruhsal gelişimlerine hem de eğitimlerine destek sağlayacağını ifade eder.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda bol miktarda mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlık elde edeceğinize ve helal bir mirasa konacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 40 ( kırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kişinin ameli az olursa, düşünce ve sıkıntıya mübtelâ olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here