Rüyada vücudunda ur çıktığını görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudunda ur çıktığını görmek

Rüyada vücudunda ur çıktığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudunda ur çıktığını görmek yapacağınız bir işte birçok engelle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de olmasını istediğiniz şeyin o kimse tarafından gerçekleştirileceğine işarettir.
# Saniyen saygınlığınızın artacağına, bolluk ve bereket göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işine hâkim olan kişiye ve bazı tabircilere göre kadına yorumlanır.
# Ünlü alim Ebu Saidü l-Vaaz da demiştir ki; eşinizi boşayacağınıza veya yakınlarınızdan birinin öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bekâr için evlenmeye; evliler için de evlâda delâlet eder. Bazı kere de bu rüya, devlet reisine, onun hizmetine bakanlara, namaz kılmaya, ibadet ve tâat üzere olmaya; keder, üzüntü ve fakirliğe delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 778 ( yediyüzyetmişsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ya Allah’a itaat edeceksin ya da nefsine, gideceğin yer cennet veya cehennem bu işin ortası yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here