Rüyada vücudundaki yanık görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudundaki yanık görmek

Rüyada vücudundaki yanık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudundaki yanık görmek  aşk ve dostluk konusunda kararsız kalacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de günahkar ve isyankar biri olduğunuza, bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine ve ecelinizin yakın olduğuna işarettir.
# Saniyen güç kazanacağınıza ve saygınlık elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise miras yoluyla büyük bir mal elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda kurtuluşa ve herkesin selâmetine delâlet eder işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için valiyle aranızda bir anlaşmazlık çıkacağına ve validen yana sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 194 ( yüzdoksandört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1802 – Ümmü Seleme radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselam evinden çıktığı zaman şu duayı okurdu: "Allah'ın adıyla Allah'a tevekkül ettim. AIIah’ım zillete düşmekten, dalâlete düşmekten, zulme uğramaktan, cahillikten, hakkımızda cehalete düşülmüş olmasından sana sığınırız."Tirmizi, Daavât 35, (3423); Ebü Dâvud, Edeb 112, (5094); Nesâi İstiâze 30, (8,268); İbnu Mâce, Dua 18, (3884).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here