Rüyada vücudundaki yanık görmek

Rüyada vücudundaki yanık görmek

Rüyada vücudundaki yanık görmek miras elde edeceğinize işarettir. Saniyen kişinin sağlığıyla ilgili bir dizi işlemden geçeceğine, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine işarettir.Bazende iyi ve güzel gelişmelere, sağlık açısından sorunsuz geçecek bir yaşama, sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayata yorumlanır.
# Rüyada vücudundaki yanık görmek derisi, eti ve kemiği vesairesi de menfaat ve nimete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bir bakıma hayra işaret eder.
# Rüyada vücudundaki yanık görmek şu veçhe ile tabir olunur: a) Cami , b) Zikir meclisi , c) Çarşı , d) Hac ibadeti , e) Allah yolunda cihad , f) İlim ve salih amel.
# Büyük Rüya Tabircisi Yahyâ Bin Eksemnin tabirinde rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük mutluluklar yaşaması ve başarıya ulaşması için kendisini sürekli geliştirmesi gerektiğine, ancak bu sayede mutlu olabileceğine, sorunlarını çözebileceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına ve kendisin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here