Rüyada vücudunu lekeli görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada vücudunu lekeli görmek

Rüyada vücudunu lekeli görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücudunu lekeli görmek tehlikeli bir girişimde bulunacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hakkında açılan davalar yüzünden memuriyetten atılabileceğine delalet eder.
# Saniyen zorlukları aşacağınıza ve kalıcı bir başarı elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yukarıda özellikleri belirtilen bir adamın size misafir olacağına işarettir.
# Ünlü alim Ebu Said Gardezî rüyayı gören kişi için bol bir kısmete işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyilik ve sağlığa işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 775 ( yediyüzyetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hatem-i Esam rh.a. şöyle der:Nefsimin istekleri ayak bağım, ilmim silahım, günahım hüsranım, şeytan ise düşmanımdır. Bu sebeple nefsimin arzularına aykırı davranır, ona tâbi olmam.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here