Rüyada vücutta açık yara görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada vücutta açık yara görmek

Rüyada vücutta açık yara görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücutta açık yara görmek birinin malıyla helal rızk elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal elde edeceğinize ve Allah’ı hoşnut kılacak bir iş yapacağınıza delalet eder.
# Saniyen devlet başkanına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise biriyle dostluk kuracağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya şehitlik derecesine ulaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  akan kan miktarınca haram mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 25 ( yirmibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4615 – Ebu Sa'iid radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm, namazı kılıp bitirdikten sonra bir adam gelip namaza durdu. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm: "Şununla namaza durup ticaret yapacak kimse yok mu?" buyurdular. Bunun üzerine bir adam kalkıp onunla ona uyarak namaz kıldı."Tirmizi, Salat 164, (220); Ebu Davud, Salat 56, (574).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here