Rüyada vücutta diken görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada vücutta diken görmek

Rüyada vücutta diken görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücutta diken görmek uzak gördüğü saadete vâsıl olacağına tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de  arkadaşınız tarafından terk edileceğinize işarettir.
# Saniyen size karşı olan biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir şiddete maruz kalacağınıza ve bu yüzden dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için kendinize kötü bir örnek seçtiğinize ve bu yüzden yoldan sapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için diliniz yüzünden başınızın belaya gireceğine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 718 ( yediyüzonsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Muhabbet edene muhabbet edilir. Seven sevilir. Unutmayan unutulmaz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here