Rüyada vücutta et beni görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada vücutta et beni görmek

Rüyada vücutta et beni görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücutta et beni görmek  alışveriş yapacağınıza, pek de güvenilir olmayan girişimlerde bulunacağınıza veya işinizi değiştireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizin bir hastalığa yakalanacağına, ancak çabuk iyileşeceğine işarettir.
# Saniyen din ve dünya hayrı göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi bir fırsat yakalayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde  arzu ettiğiniz şeyleri elde edemeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayırlı olacağını sandığınız bir işe başlayacağınıza, ancak o işin kötüye gideceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 227 ( ikiyüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4532 – Talha İbnu Ubeydillah İbni Kerîz radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Günlerin en efdali arafe günüdür. Faziletçe cum'a'ya muvafakat eder. O, cum'a günü dışında yapılan yetmiş haccdan efdaldir. Duaların en efdali de arafe günü yapılan duadır. Benim ve benden önceki peygamberlerin söylediği en efdal söz de: "Lâilahe illallah vahdehu lâ-şerikelehu. (Allah birdir, ondan başka ilah yoktur, O'nun ortağı da yoktur) sözüdür."İmam Malik "Duaların en efdali.." ibaresinden sonraki kısmını Muvatta'da tahric etmiştir. Rezin ise rivayeti baştan sona kadar tam olarak tahric etmiştir.Muvatta, Hacc 346, (1, 422).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here