Rüyada vücutta kabarcık çıkması

9
0
PAYLAŞ

Rüyada vücutta kabarcık çıkması

Rüyada vücutta kabarcık çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücutta kabarcık çıkması yediğiniz et miktarınca birinden mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aileniz hakkında sevindirici haberler alacağınıza işarettir.
# Saniyen o kimsenin halk arasında kötülükle tanınacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise olumlu gelişmelere işaret eden rüya bu dönemde alınacak bir terfinin kişiyi mutlu edeceğini kurulan ortaklıklardan büyük fayda görüleceğini ve para meselelerinde akılcı yaklaşımlarda bulunacak olmayı da delalet eder.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demek tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için cana yakın biri olacağınıza işinizin yolunda gideceğine delalet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 395 ( üçyüzdoksanbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

995 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Şehidin ölüm darbesinden duyduğu ızdırab sizden birinin çimdikten duyduğu ızdırab kadardır."Tirmizî, Fedâilu'1-Cihâd 26, (1668).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here