Rüyada vücutta mantar çıktığını görmek

90
0
PAYLAŞ

Rüyada vücutta mantar çıktığını görmek

Rüyada vücutta mantar çıktığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücutta mantar çıktığını görmek çocuk sahibi olmak için plan yapacağınıza veya çocuklardan yana sevineceğinize delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizin kötüye gideceğine veya biriyle aranızda husumet çıkacağına delâlettir.
# Saniyen çok mala ve o malı biriktirmeye işarettir. Kimi zamanda mal taksim eden kimse ile de tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise on vech ile tâbir olunur: a) Baht , b) Devlet , c) Riyaset , d) Mal , e) Zevce , f) Hizmetçi , g) İzzet , h) İkbâl , ı) Mertebe , i) Emrin yerine getirilmesi.
# Ünlü düşünür Ebu Hanife el-Dinaveri tabirinde endişelerden geçeceğine ve mutluluğun geleceğine delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kazancınız konusunda hile yapacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 451 ( dörtyüzellibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Derdi dünya olanın, dünya kadar derdi olur.Yunus Emre

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here