Rüyada vücutta ot bitmesi

11
0
PAYLAŞ

Rüyada vücutta ot bitmesi

Rüyada vücutta ot bitmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücutta ot bitmesi ebeveyninizin bedduasından korktuğunuza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel sözler işiteceğinize işarettir.
# Saniyen hayır ve berekete, bunun aksini görmek üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hizmetçinizin hastalanacağına işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda şunlara da delalet eder: a) Salih amel , b) Nimet , c) Mal ve memuriyet , d) Sevinç ve sürür , e) Murada erişmek , f) Reislik ve saltanat… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hırsızlıkla itham edileceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 673 ( altıyüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cennet ile cehennemden başka ebedi bir yer yoktur. Cennete girmek için iman ve dinin emirlerine uymak lazımdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here