Rüyada vücutta yanık yarası görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada vücutta yanık yarası görmek

Rüyada vücutta yanık yarası görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücutta yanık yarası görmek bir kadınla evleneceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de zengin ama cimri kimseye işarettir.
# Saniyen gereğinden fazla para harcayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünya ve ahirette hayrına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için bir hakime/ yargıca işinizin düşeceğine ve vaat ettiği her söze vefa edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kişilere ve konuşulan dillere göre değişir işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 554 ( beşyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6780 – Nu'man İbnu Beşir ve Ebu Bekre radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm buyurdular ki: "Kısas cezası ancak kılıçla icra edilir."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here