Rüyada vücutta zona görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada vücutta zona görmek

Rüyada vücutta zona görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücutta zona görmek yapacağınız bir ticarette başarılı olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok yorucu işlerle karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağınıza, korku ve endişeden güvende kalacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanlardan hile yoluyla elde edilen mala işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için arzu ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için savaşa işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 812 ( sekizyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Amellerinizi ucb (kendini beğenmek, ibadeti kendinden bilmek) ile örtüp yok etmeyiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here