Rüyada vücuttan kıl temizlemek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada vücuttan kıl temizlemek

Rüyada vücuttan kıl temizlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücuttan kıl temizlemek yakın zamanda bir faciayla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ömrün kısalığına yahut dünyalık bir beklentiye kendini kaptırmaya işarettir.
# Saniyen hizmetçinin bir şeyler isteyeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalıklarınıza ve dertlerinize çare bulacağınız anlamına şeklinde yorulur.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için az bir rızka işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dünya işleriyle meşgul olacağınıza ve bazı şeylerden gafil kalacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 446 ( dörtyüzkırkaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün Abdullah ibn Mübarek r.a.’a sorulur:Size göre kâmil insanlar kimlerdir?İbn Mübarek:İlmiyle amel eden ihlâs sahibi âlimlerdir.Peki, sizce gerçek hükümdarlar, yöneticiler kimlerdir?Dünya sevgisini kalplerine koymayıp, zühd sahibi olanlardır.Peki, sefil olanlar kimlerdir?İbn Mübarek r.a. bu soruya da şu cevabı verdi:İlmini, amelini ve dinini kullanarak dünyalık peşinde koşan kimselerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here