Rüyada vücuttan su akması

6
0
PAYLAŞ

Rüyada vücuttan su akması

Rüyada vücuttan su akması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vücuttan su akması yedi veçhe ile tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Miras , d) Emanet , e) Helal rızık , f) Hüküm , g) Kuvvet… Bazı rüya yorumcularına göre de bir erkek çocuğunuzun olacağına, solmuş mercanköşk görmek ise kötüye tabir edilir.
# Saniyen dinarı size veren tanıdık kişi tarafından yeni ama küçük bir eve sahip olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bölgede yaşayan büyük bir şahsiyetin öldürüleceğine ve malının gasp edileceğine işarettir.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için altın para sadaka etmeye ve hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için istemeyerek de olsa, kendi malınızdan birine bir şeyler vereceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 760 ( yediyüzaltmış )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6781 – Tarık el Muharibi radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı koltuk altlarının beyazlığı görülecek kadar kollarını kaldırıp şöyle dediğini işittim: "Bilesiniz hiçbir anne oğlunun günahından sorumlu tutulmaz, bilesiniz hiçbir anne oğlunun günahından sorumlu tutulmaz."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here