Rüyada vurmak vurulmak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada vurmak vurulmak

Rüyada vurmak vurulmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vurmak vurulmak kötü günlerin belirtisi şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de ummadık bir sevinç yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen inatçı huyunuz yüzünden, çevrenizdeki insanları inciteceğinize işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise insanlar tarafından kınanacak bir iş yapacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Fadlan rüyayı gören kişi için fakirlik ve mahrumiyet ile tâbire şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü bir kadınla evleneceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 235 ( ikiyüzotuzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yoksa sen de diziler, filmler ve maçlar uğruna televizyon karşısında saatlerce esir olan gafiller zümresinden misin?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here