Rüyada vurulan birine yardım etmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada vurulan birine yardım etmek

Rüyada vurulan birine yardım etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vurulan birine yardım etmek hükümet işlerini yürüten kimse için yöneticilik, alim için emanet, sıradan insanlar için mal ve kadınlar için murada erme demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de hoş olmayan bir görüşme gerçekleştireceğinize işarettir.
# Saniyen sağlam bir yapıya sahip olduğunuza ve düşmanların sizi alt edemeyeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise DOĞRU şeyler yapmaya muvaffak olacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; bulunduğunuz yerde savaş çıkacak olursa halkınızın düşmana galip geleceğine, üzgünseniz sevineceğinize ve dindar olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için fitneye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 719 ( yediyüzondokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyaya aldanmamak, nefse yenik düşmemektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here