Rüyada vurulmak kan görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada vurulmak kan görmek

Rüyada vurulmak kan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vurulmak kan görmek hizmetçinin kaçacağına veya işten ayrılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilgi duyduğunuz birini kaybedeceğinize işarettir.
# Saniyen kötü şeyler yaşayacağınıza, iğneleyici sözler işiteceğinize ve gördüğünüz kan miktarınca sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yukarıda özellikleri açıklanan biriyle arkadaş olacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Ibn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki; işe yaramayan çirkin sözler söyleyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zorlukların kolaylaşacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 311 ( üçyüzonbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ağacı kurt yer, insanı ise dert yer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here