Rüyada vurulmak ölmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada vurulmak ölmek

Rüyada vurulmak ölmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vurulmak ölmek yukarıda belirtilen özelliklere sahip hizmetçi bir kadına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayallerinizin gerçekleşeceğine isteklerinizin olacağına işarettir.
# Saniyen çöpçatanlık yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evlenmek istediğiniz kadının dindar ve takvalı olduğuna işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya hayırsız bir kız çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gelire ve zenginliğe delalet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 785 ( yediyüzseksenbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Her şey insanı sevmekle başlıyor.Yaratılanı Yaratandan ötürü sevmedikçe, maalesef insanlık yol alamıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here