Rüyada vurulup uyanmak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada vurulup uyanmak

Rüyada vurulup uyanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vurulup uyanmak günah işleyeceğinize veya üzerinize bir korku geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygınlık kazanacağınıza ve hacetinizin reva olacağına işarettir.
# Saniyen malınızın azalacağına ve eşinizin vefat edeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birinin size içtenlikle aşık olacağına işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için menfaate, rahat ve sürura, makamın yükselmesine ve belaların def edilmesine delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yolculuğa çıkacağınıza ve bol miktarda gelir elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 490 ( dörtyüzdoksan )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistamî k.s. şöyle demiş: “Bir gece kalktım, namaz kılıyordum. Yoruldum, oturdum ve ayağımı uzattım. Birden gaibten bir ses duydum, diyordu ki: Padişahlarla oturan kimse terbiyeli bir biçimde oturmalıdır!”Muhammed el-Cerirî k.s. de şöyle demiş: “Bir gece tenhada oturdum, ayağımı uzattım, uyku bastırdı. Birinin bana: ‘Kullar, efendileriyle böyle mi oturur? dediğini işittim.”Serî es-Sekatî k.s. de şöyle demiş: “Gazalarımdan birinden dönüyordum. Bir duvarın dibine gittim, sırt üstü yattım, ayağımı da duvarın üstüne uzattım ki dinleneyim. Birden bir ses duydum: Ey Serî, kullar Mevla’nın huzurunda böyle mi oturur?”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here