Rüyada yaratık gibi insan görmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada yaratık gibi insan görmek

Rüyada yaratık gibi insan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yaratık gibi insan görmek halk tarafından kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel bir kadının yardımıyla rahatlığa çıkacağınıza işarettir.
# Saniyen işinizden endişe edeceğinize delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise malınızın zekatını vereceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya zahmetli bir işe işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel yüzlü yumuşak huylu tatlı dilli ve zengin kimseye yorumlanır.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 362 ( üçyüzaltmışiki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6666 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Koyun ve keçi cennet hayvanlarındandır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here