Rüyada yılan dilini koparmak

40
0
PAYLAŞ

Rüyada yılan dilini koparmak

Rüyada yılan dilini koparmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yılan dilini koparmak helal rızka işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi, iyiliksever ve büyük bir şahsiyete işarettir.
# Saniyen bulunduğunuz bölgede fiyatların ucuzlayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kısa süreli sıkıntıya işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya çocuğunuzun vefat edeceğine veya büyüyüp sizin yerinizi alacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için makamınızı kaybedeceğinize ve durumunuzun kötüye gideceğine işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 651 ( altıyüzellibir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gaflet, gönlü uykuya yatırıp üzerini günah yorganıyla örtmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here