Rüyada yılan dilini koparmak

Rüyada yılan dilini koparmak

Rüyada yılan dilini koparmak dindar ve iffetli biri olduğunuza ve akıbetinizin iyi olacağına delalet eder. Saniyen ferah ve sürura, rı-zık ve menfaata delâlet eder.Bazende edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, aile büyüklerinden alınaca
# Rüyada yılan dilini koparmak faydasız kötü bir kimsedir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlara ihsanda bulunmaya, sürekli başkalarının iyiliğini düşünen ve insanlara yardım eden iyi niyetli bir adama, hoşgörü ve merhamete, hayatınızda meydana gelecek güzel hadiselere, bazen de insanlara sabrı tavsiye eden ahlaklı bir adam işarettir.
# Rüyada yılan dilini koparmak borçları ile tâbir olunur.
# Ünlü Alim Beyhekî Ahmed Bin Hüseynnin tabirinde aile hayatında ve iş hayatında atılan adımların hayırlı olduğuna, yaşanan sorunların düzeleceğine ve ayrılıkların son bulacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here