Rüyada yılan eti yemek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada yılan eti yemek

Rüyada yılan eti yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yılan eti yemek sapıklık içinde olan birine katılacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de asla elde edemeyeceğiniz bir arzunuz olduğuna işarettir.
# Saniyen bir belaya uğrayacağınıza ve bunun neticesinde malınızı kaybedeceğinize veya ilim ehliyseniz, gerçek hayatta yargıç olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise devlet başkanına, reise ve şan şöhretli bir kimseye delâlet eder.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde bir gruba önderlik yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için avam tabakasından size bir şey ulaşacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 472 ( dörtyüzyetmişiki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yemekte, içmekte ölçüye uymayan kendinin düşmanıdır.Hz. Ali (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here