Rüyada yırtıcı kuşu öldürmek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada yırtıcı kuşu öldürmek

Rüyada yırtıcı kuşu öldürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yırtıcı kuşu öldürmek turpu veren kişi tarafından bir sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yediğiniz zerdali miktarınca elinize para geçeceğine işarettir.
# Saniyen acizliğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayır ucuzluk ve bolluğa tabir olunur.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde rızkınızın çoğalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iş konusunda kadınlarla ilgili bir sorun yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 104 ( yüzdört )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6618 – Mikdam İbnu Ma'dikerb ez-Zübeydi radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Kişi elinin emeğiyle kazandığından daha temiz bir kazanç elde etmemiştir. Kişinin nefsine, ailesine, çocuğuna ve hizmetçisine harcadığı sadakadır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here