Rüyada yırtıcı kuşu öldürmek

Rüyada yırtıcı kuşu öldürmek

Rüyada yırtıcı kuşu öldürmek içi bozuk bir kadına delâlet eder.Saniyen hısım ve akraba ile iyi ve hoş geçinmeye, ferah ve sürura delâlet eder.Bazende bu rüya, sizin için hayırlı olmayacak bir işe girişeceğinize, kısa zaman içinde bir iş seyahati yapacağınıza, elinizden çıkacak bir miktar mal veya paraya, yaşayacağınız ufak çaplı sıkıntılara ya da seyahate çıktığınızda yarıda bırakıp dönmek zorunda kalmanıza da yorumlanır.
# Rüyada yırtıcı kuşu öldürmek fayda ve menfaate işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iş konusunda şansı yaver gitmeyen kişilerin bahtlarının açılacağını bildiren rüya, kişiye sıkıntı veren durumların yavaş yavaş ortadan kalkacağını vurgular.
# Rüyada yırtıcı kuşu öldürmek zenginlik ile tâbir olunur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Bülkînî Sâlih Bin Ömernin tabirinde büyük emek verilerek ve çok çaba gösterilerek ortaya konulan projelerin iş hayatında çok başarı kazanması, rüyayı gören kişiye büyük kazanç sağlaması, büyük bir saygınlık kazandırması ve daha iyi projeler ortaya koyması için cesaretlendirmesi ile rakiplere kapatılamaz bir fark atılacağına ve herkesin sahip olamayacağı kadar büyük başarılar ortaya k

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here