Ana sayfa Y Rüyada yırtık çarşaf görmek

Rüyada yırtık çarşaf görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada yırtık çarşaf görmek

Rüyada yırtık çarşaf görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yırtık çarşaf görmek verilecek güce ve desteğe alamet olduğu gibi kişinin alacağı iyi haberlere de tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de kazandığınız şeyleri kaybedeceğinize işarettir.
# Saniyen din hakkında konuşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dini inancınızın sağlamlaşacağına ve akıbetinizin güzel olacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya bir dostunuzun kaza geçireceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gördüğünüz imamın makamınca şeref ve makam kazanacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 637 ( altıyüzotuzyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7099 – Nu'man İbnu Beşîr radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Allah'ın celalinden zikrettiğiniz tesbih (sübhanallah), tehlil (lâ ilahe illallah) ve tahmid (elhamdülillah) cümleleri Arş'ın etrafında dönüp dururlar. Onlar tıpkı arı oğulu uğultusu gibi uğultu çıkararak, sahiplerini andırırlar. Sizden biri, Arş'ın civarında kendisini andırtan birisinin olmasından hoşlanmaz mı?"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here