PAYLAŞ

Rüyada yırtık çarşaf görmek dostlarınızdan yana üzüleceğinize işarettir. Saniyen emir ve nehye, iyilik ve hayra delâlet eder.. Bazende yakında alacağınız güzel bir haberin müjdesidir.
Rüyada yırtık çarşaf görmek sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, kötü halin son bulacağına, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yırtık bilet görmek her daim allah yolunda olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, tutumlu bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Rüyada yırtık bez görmek sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, yoğun duygular yaşayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, uzun sohbetler edeceğine, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, sütü az olan ve sütü olmayan bir ineği sağmaya çalıştığınızı görmeniz ise, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına yorulur.
Rüyada yırtık çamaşır görmek dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, artık daha dikkatli davranacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına rivayet eder.
Rüyada yırtık bot giymek bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine tabir olunur.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada yırtık çarşaf görmek Öğünç ALTINBOĞA tarafından 25.01.2018 – 21:30 tarihinde İstanbul / Ümraniye şehrinden soruldu.