Rüyada yırtık çarşaf görmek

Rüyada yırtık çarşaf görmek

Rüyada yırtık çarşaf görmek  ailenizin nafakasını kısacağınıza işarettir.Saniyen uzun zaman önce yaşanan kötü bir olaydan ötürü yaşanan sorunların sona ereceğine, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, evlilik yolunda büyük adımlar atılacağına ve sevinç ve mutluluk dolu bir yolculuğa çıkılBazende yaşam telaşına ve kargaşasına işaret eder.
# Rüyada yırtık çarşaf görmek hikmet, hayır ve bereket nuru edinmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel söze delâlet eder.
# Rüyada yırtık çarşaf görmek insanın himmetine delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi EbüL-Lutf Haskefî Muhammed Bin Alinin tabirinde bu rüyayı gören kişi uzun süredir beklediği bir haberi alarak özel ve iş hayatında bazı değişiklikler yaşar.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here