Rüyada yolun yarılması

40
0
PAYLAŞ

Rüyada yolun yarılması

Rüyada yolun yarılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yolun yarılması af ve mağfirete nailiyete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de korkuya işarettir.
# Saniyen size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise iyilik ve berekete işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için şeref ve büyüklük elde edeceğinize ve eğer bekarsanız, zengin bir kadınla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  boş bir hayalinizin ümitsizliğe dönüşeceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 830 ( sekizyüzotuz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Güneş, yüzyılda bir doğsaydı, hiç kimse bu manzarayı kaçırmayacak; Tanrının mucizesi göklere hayat verirken, tüm yataklar boş kalacaktı.”Fulton Oursler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here