Rüyada yolunu kaybedip tekrar bulmak

28
0
PAYLAŞ

Rüyada yolunu kaybedip tekrar bulmak

Rüyada yolunu kaybedip tekrar bulmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yolunu kaybedip tekrar bulmak düşmandan yana zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimseden hayır göreceğinize işarettir.
# Saniyen DOĞRU olmayan bir yolla birini alt edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yabancı bir yöneticiyle ilgili haber alacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya acı bir habere veya üzüntüye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizin öleceğine veya hastalanacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 807 ( sekizyüzyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami talebelerine sık sık şöyle nasihat ederdi: "Müslüman kardeşinize saygılı olmanızdan daha kolay ne vardır? Onlara hürmet etmek, haklarını korumak ne güzel haslettir! Müslüman kardeşlerimize kin beslemek, onlara karşı saygısız olmak ne zararlı şeydir! Bu yol hiç kimseye fazîlet kapısını açmamış, hiç kimseyi başarıya ulaştırmamıştır…"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here