Rüyada yufka paketlemek

34
0
PAYLAŞ

Rüyada yufka paketlemek

Rüyada yufka paketlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yufka paketlemek biriyle dost olup kaynaşacağınıza ve bu dostluğun hayırlara vesile olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iş hayatınızda yeniden yükselişe geçeceğinize işarettir.
# Saniyen hayır ve esenlik bulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünya hayatınızın iyi olacağına işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; geçireceğiniz heyecan verici bir olaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlık elde edeceğinize ve zenginleşeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 696 ( altıyüzdoksanaltı )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Su içen kuşu her yudumda gagasını göklere kaldırarak Allah’a (c.c) şükreder gördüm.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here