Rüyada yufka paketlemek

Rüyada yufka paketlemek

Rüyada yufka paketlemek murada ereceğinize işarettir. Saniyen helal ve doğru bir hayata sahip olunduğunu gösterir.Bazende büyük şans olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin hayallerinin, ideallerinin, isteklerinin ve tüm beklentilerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine, rızkının da genişleyeceğine tabir edilir.
# Rüyada yufka paketlemek o kişinin Müslüman olacağına ve Müslüman öleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de genellikle hayra yorulmaz ve kişiyi bekleyen çetin bir yaşamı simgeler.
# Rüyada yufka paketlemek rahmet demektir.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Şıhne El-Kebîrnin tabirinde aynı zamanda, bir devlet kurumunda işe başlayıp üst kademelerden birisine terfi etmeye tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here