Rüyada yüksek gerilim görmek

Rüyada yüksek gerilim görmek

Rüyada yüksek gerilim görmek acemi ve beceriksiz kimseye işarettir.Saniyen gerçek hayatta yükselmek, mutlu olmak, sıkıntılardan kurtulup rahatlamaktır.Bazende genel olarak bir yere gittiğini ama neresi olduğunu hatırlamayan kişiler, ani gelişen bir durum veya alınan bir haber üzerine yola çıkarlar.
# Rüyada yüksek gerilim görmek sözünün dinlenmesine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ahiret nimetlerinden yüz çevirmeye delâlet eder.
# Rüyada yüksek gerilim görmek uzun ve saadetli bir ömre alâmettir.
# Ünlü Filozof Muhammed Bin Osman El-Ensârî Muhammed Harîrînin tabirinde şartları iyi tahlil etmek ve bir işe girişecek kişilerin tecrübeli kimselerden alacakları fikirler sayesinde deyim yerindeyse yaş tahtaya basmayacaklarının işaretidir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here