Rüyada yüksek gerilim görmek

30
0
PAYLAŞ

Rüyada yüksek gerilim görmek

Rüyada yüksek gerilim görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yüksek gerilim görmek  bir kargaşa yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kalabalığa işarettir.
# Saniyen kişinin bir şey söylemeden önce çok düşündüğünü asla ani kararlar vermediğini insanları kırmaktan incitmekten kötü söz söylemekten ve günah işlemekten korktuğunu ifade eder. Bazı rüya tabirlerinde ise hizmetçi veya bir yakını eliyle gelecek mala delalet eder.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için gurbetteki yakınınızın döneceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir iş planı kuracağınıza, ancak bu işte başarılı olabilmeniz için şansınızı iki kez denemeniz gerektiğine işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 184 ( yüzseksendört )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1824 – Ebu Said radıyallahu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm bir şey yiyip içti mi şu duayı okurdu: "Bize yedirip içiren ve bizi Müslümanlardan kılan Allah'a hamdolsun."Tirmizi, Daavât 75, (3453); Ebu Dâvud, Et'ime 53, (3850); İbnu Mâce, Et'ime 16, (3283).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here