Rüyada yüksek kata çıkmak

Rüyada yüksek kata çıkmak

Rüyada yüksek kata çıkmak iftira ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır.Saniyen yakınlardan, aile içinden, sevilen kimselerden görülecek karşılıksız bir yardıma işaret eder.Bazende özellikle ailevi konularda çıkacak anlaşmazlıklarda arada kalan rüya sahibinin çok uğraş vereceğini ama yine de kimseyi etkileyemediği gibi, mevcut sıkıntılı duruma da çare bulamayacağını bildirir.
# Rüyada yüksek kata çıkmak can derdi demektir. Kötü bir olay, moralinizi bozacak, sizi çok üzecek demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de eve gelecek kalabalık misafirle ilişkilendirilir ve telaş içinde geçecek günleri haber verir.
# Rüyada yüksek kata çıkmak ekmek dağıttığı ve sadaka verdiği kişiler kendisinden üstün olur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Bitlisî Molla EbüL-Fadl Defterînin tabirinde hem sağlıklı olunacağını bildirir, hem de kişinin gelecekte herkes tarafından saygı duyulan biri olacağını, yapılan işten şöhret elde edileceğini müjdeler.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here