Rüyada yüksek kata çıkmak

20
0
PAYLAŞ

Rüyada yüksek kata çıkmak

Rüyada yüksek kata çıkmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yüksek kata çıkmak topladığınız çekirge miktarınca malınızı eşinizin akrabalarına harcayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de akıbetinizin güzel olacağına ve üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.
# Saniyen dost ve kardeşler tarafından terk ile tabire işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise memur için işinden azledilmeye, halk için de nimetin zevaline işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebul Vefâ el-Büzcani rüyayı gören kişi için hak yolu bulduğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gördüğünüz imamın makamınca şeref ve makam kazanacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 127 ( yüzyirmiyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yahya b. Muaz k.s. demiştir ki:“Verâ iki şekilde olur: Biri bedende olur. Bu, kulun sadece Allah’ın rızasına uygun olan amelleri yapmasıdır.Diğeri ise, kalble olur. Bu da, kalbe yüce Allah’tan başka kimsenin girmemesidir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here