Rüyada yüksek lisans yapmak

64
2
PAYLAŞ

Rüyada yüksek lisans yapmak

Rüyada yüksek lisans yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yüksek lisans yapmak hile, yalan ve aldatılmaya işarettir. Ve o kişi bazı kimseler tarafından aldatılır. Bazı rüya yorumcularına göre de dünya ve ahiret saadetinden mahrum kalacağınıza işarettir.
# Saniyen erdemli ve sevimli öncü bir kimseyle arkadaş olacağınıza ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çok başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacak anlamına gelir.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda güzel vakit geçireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zındıklığa veya münafıklığa işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 838 ( sekizyüzotuzsekiz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah indindeki değerini, dereceni bilmek istiyorsan, seni hangi işte bulundurduğuna bir bak.

2 YORUMLAR

  1. Yüksek lisansa başladığını gördüm sevgilimle aynı sınıftaydık ve aynı sıradaydık hatta üniversitede okuduğum sınıftaki arkadaşımda o sınıftaydı ismini görünce şaşırdı tebrik etti beni hatta daha sonra bir kız onu öptü bende sınıfı terk ettim. Oda ilk önce beni aradı daha sonra arkamdan geldi ben dışarı çıktığımda bir çocuk gel seni bırakalım dedi baya arabada dolu erkek vardı binmedim arabaya yanıma da erkek arkadaşım gelmişti zaten gerisini hatırlamıyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here