Rüyada yumuşak taş görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada yumuşak taş görmek

Rüyada yumuşak taş görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yumuşak taş görmek üzüntü ve sıkıntının giderileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntü ve kedere, azizlik ve yücelikten sonra hakir ve zelil olmaya alâmettir.
# Saniyen uğursuzluğa şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise altın para sadaka etmeye ve hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.
# Ünlü filozof Muhammed Ufî yorumunda çok üzüleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  altı günlük bir hastalık geçireceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 121 ( yüzyirmibir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5123 – Ebu Zerr radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a: "Sen Rab Teâlâ’nı hiç gördün mü?" diye sordum."Nurdur, ben O'nu nasıl görürüm" buyurdular."Müslim, İman 291, (178); Tirmizi, Tefsir, Necm, (3278).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here