Rüyada yüz resmi çizmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada yüz resmi çizmek

Rüyada yüz resmi çizmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yüz resmi çizmek şu vech ile de tabir olunur: a) Mal , b) Zinet , c) Kız evlat , d) Uzun ömür.. Bazı rüya yorumcularına göre de çarşı esnafının yalan konuştuklarına, insanlara ihanet ettiklerine ve bu yüzden tövbe edip sadaka vermeleri gerektiğine işarettir.
# Saniyen kocanızın sizi boşayacağına veya hizmetinizde çalışan bir hizmetçi varsa, işinden ayrılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için cömert, kerim ve iyilik sahibi bir adama, ayrıca külfetsiz meydana gelen bir mal ile de tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için her zamanki durumunuzdan daha iyi bir durumla karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 886 ( sekizyüzseksenaltı )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Derin bir nehre taş attığınızda nehir bundan etkilenmez. Eleştiriden incinen mü’min nehir değil, sığ bir havuzdadır.Sadi-i Şirazi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here