Rüyada yüz resmi çizmek

Rüyada yüz resmi çizmek

Rüyada yüz resmi çizmek Allah yolunda sağlam bir yapıya sahip olacağınıza işarettir. Saniyen fazla hayra delâlet eder.Bazende rüya sahibinin, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan yapacağı küçük ama başarılı bir atılım sayesinde kurtulacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına ve sorunlarını bu sayede çözüp iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine tabir edilir.
# Rüyada yüz resmi çizmek serçe miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de görülen rüyaya ve binaların durumuna ilişkin yorumlanmalıdır.
# Rüyada yüz resmi çizmek yakınlarınız hakkında endişe edeceğinize işarettir.
# Ünlü Filozof Sadreddîn Bin Behâüddîn Zekeriyyanin tabirinde çok sevilen ve saygı gösterilen kişilere karşı zaman zaman çok kırıcı davranıldığına ve bu şekilde davranılmaya devam edilirse başka insanların da kalbinin kırılacağına delalet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here