Rüyada yüze jilet atmak

32
0
PAYLAŞ

Rüyada yüze jilet atmak

Rüyada yüze jilet atmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada yüze jilet atmak vekil olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aile içi anlaşmazlığa yorumlanır.
# Saniyen bir belayla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ev halkının musibet göreceğine işarettir.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için işlediğiniz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uzun uğraşlar sonucu hedefinize ulaşacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 402 ( dörtyüziki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Vaktiyle adamcağızın biri, Abdülkadir Geylânî Hazretlerine gelerek:Aman yâ Hazret, mübarek hırkanı bana giydir de, senin hâlin ile hâlleneyim demiş. Geylanî Hazretleri de şöyle cevap vermiş:Sen kendin o hâli bulmadıkça, hırkamı değil kendimi giydirsem fayda vermez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here