Rüyada yüze jilet atmak

Rüyada yüze jilet atmak

Rüyada yüze jilet atmak  bir iş konusunda düşüşünüzün, yükselişinizden daha hızlı gerçekleşeceğine işarettir.Saniyen sonra hastalıktan şifa bulur.Bazende bu rüya eğer görülen bebek tandık birisi ise ileride haksızlıklara tahammül edemeyen ve daima güçsüzün yanında bulunarak hak arayan bir kimse olacağına delalettir.
# Rüyada yüze jilet atmak sürür, sevinç ve feraha delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de alınacak bir düğün davetiyesine, sevilen bir arkadaşın kına gecesi veya nişan törenine gitmeye işarettir.
# Rüyada yüze jilet atmak utanç bir duruma düşeceğinize işarettir.
# Ünlü Alim Midyen Bin Ahmed El-Eşmûnînin tabirinde kişi için çok uzun sürecek bir mücadeleyi ve bu savaşın sonunda büyük bir başarı elde edileceğini bildirir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here